W dniu 30 kwietnia, w godz. 10-17:00  w świetlicy wiejskiej w Szycach (poddasze GOPS) odbędzie się BEZPŁATNY kiermasz odzieży – każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść i nieodpłatnie wybrać coś dla siebie.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi serdecznie zaprasza na „Wiosenne Wietrzenie Szaf – edycja III”, czyli do udziału w wymianie niepotrzebnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych.

Jeśli macie Państwo rzeczy, których już nie nosicie, a nadal są w dobrym stanie, chcecie odświeżyć swoją garderobę - zapraszamy do udziału w naszej akcji.

Osoby zainteresowane, które chcą wziąć udział w „Wiosennym Wietrzeniu Szafy” mogą dostarczyć i zostawić niepotrzebne ubrania (prosimy aby były czyste i nadawały się do użytku) w dniach 16-20 kwietnia w siedzibie GOPS (Plac Wspólnoty 2).

Następnie, w dniu 30 kwietnia, w godz. 10-18 w świetlicy wiejskiej w Szycach (poddasze GOPS) odbędzie się BEZPŁATNY kiermasz odzieży – każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść i nieodpłatnie wybrać coś dla siebie.

Rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela będzie można odebrać po zakończeniu imprezy, lub pozostawić w GOPS (przekażemy je wówczas PCK).

UDZIAŁ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY i DOBROWOLNY – NIE MOŻNA POBIERAĆ OPŁAT ZA PRZEKAZANE RZECZY, ANI ODSPRZEDAWAĆ OTRZYMANYCH UBRAŃ.

W KIERMASZU MOGĄ RÓWNIEŻ UCZESTNICZYĆ OSOBY, KTÓRE NIE PRZYNIOSŁY UBRAŃ NA WYMIANĘ.