Zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia jest czasem radości, szczęścia, wsparcia i obdarowywania. To okres kiedy bezinteresownie dzielimy się z innymi.

 

Szczególnie wtedy zależy nam na szczęściu i wywołaniu uśmiechu na twarzy dzieci. Dlatego w tej wyjątkowej porze roku w rolę Świętego Mikołaja wcielili się pracownicy Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, którzy obdarowali upominkami dzieci z terenu naszej Gminy ;)

Powyższa akcja jest kolejnym etapem współpracy pomiędzy GOPS Wielka Wieś a Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków. Wcześniej były wspólne inicjatywy dot. przyjazdu sportowców i trenerów TS Wisła Kraków do uczniów Szkoły Podstawowej w Biały Kościele, odwiedzenie obiektów sportowych Towarzystwa przez uczniów Szkoły Podstawowej w Modlnicy oraz wyjścia na mecz koszykówki uczniów SP Modlnica.

Podziękowania za współpracę i pomoc składamy Wszystkim Sportowcom, Trenerom i Pracownikom Towarzystwa Wisła Kraków. Szczególne podziękowania należą się Pani Ewie Michalik, która z dużym zaangażowaniem i otwartością przyczyniła się do organizacji powyższych inicjatyw.

paczki Wisła 2jpg

paczki Wisła.1

paczki Wisła