Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi – Sekcja Świadczeń dla Rodzin, przypomina, iż do końca września br. należy złożyć wnioski o świadczenie wychowawcze, aby otrzymać świadczenie na pierwsze dziecko z wyrównaniem od lipca 2019 r. Złożenie wniosku w październiku i kolejnych miesiącach, będzie skutkowało przyznaniem świadczeń od miesiąca złożenia wniosku. Natomiast wnioski o świadczenie dobry start tzw. 300+ można składać do 30 listopada 2019 r.

 

Jednocześnie, w związku z pojawiającymi się zgłoszeniami o braku informacji o przyznaniu świadczenia przez osoby, składające wnioski za pośrednictwem internetu (szczególnie w lipcu), zwracamy się z prośbą o sprawdzenie czy pomimo otrzymania UPP wniosku, osoby te otrzymały świadczenie wychowawcze oraz świadczenie dobry start. W przypadku braku wypłaty świadczenia lub braku informacji o przyznaniu świadczenia (przesyłanej drogą mailową) prosimy o kontakt z tutejszym Ośrodkiem celem ustalenia czy wnioski internetowe zostały poprawnie wczytane.

Kontakt: Sekcja Świadczeń dla Rodzin tel. 12 419-04-40, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.