Drodzy mieszkańcy Gminy Wielka Wieś. Miło nam poinformować, już od najbliższego poniedziałku 13 grudnia do środy 15 grudnia odbędzie się darmowy kiermasz zabawek 🧸🧩🚗🪀🥁(paluszków, lalek, gier, samochodzików, klocków itp). Zabawkom tym chcemy podarować "drugie życie". Z pewnością będzie im niezmiernie miło jeśli otrzymają nowy dom 🏠i wywołają uśmiech na twarzach dzieci, które je otrzymają 😊.

Zapewniamy, że zabawki są w bardzo dobrej kondycji i mają jeszcze dużo siły na zabawę 💪🏻. Z niecierpliwością czekają na nowych właścicieli i ich nieograniczoną wyobraźnię w zabawie 🎉Zapraszamy do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej(wejście od strony stomatologa) tj. Plac Wspólnoty 2, Szyce w poniedziałek w godzinach od 8.00 do 16.30 oraz we wtorek i środę w godzinach od 8:00 do 15:00.

Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej akcji naszej Fundacji Moj Sen i GOPSu przy współpracy ze szkołami w Zabierzowie, Montessori w Bolechowicach oraz klubu Inffinity Fitness z Krakowa, a także wspaniałych rodziców 💚uda się wywołać wiele radości w te Święta 🎁

 IMG 20211210 WA0002