Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie, realizuje projekt pn. „Rozszerzenie zakresu pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych przemocą i doświadczających przemocy”, finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

W ramach Projektu oferowane jest indywidualne bezpłatne wsparcie terapeutyczne dla osób doświadczających przemocy lub zagrożonych przemocą udzielane przez interwentów OIK.

Kwalifikacja do Projektu jest ciągła, więc do korzystania z rozszerzonej pomocy psychologicznej mogą w trybie ciągłym przystępować nowe osoby.

Oferta jest skierowana do osób doświadczających przemocy w bliskich relacjach rodzinnych i partnerskich lub osób zagrożonych przemocą, które mieszkają, uczą się bądź pracują na terenie miasta Krakowa.

W ramach projektu oferowane jest:

  • Wsparcie terapeutyczne indywidualne dla dorosłych i dzieci
  • Wsparcie terapeutyczne dla par lub rodzin
  • Wsparcie terapeutyczne grupowe dla dorosłych
  • Wsparcie terapeutyczne grupowe dla dzieci
  • Konsultacje psychiatryczne

Szczegółowe informacje nt. Projektu można uzyskać w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, ul. Radziwiłłowska 8b pod całodobowym nr 12 421 92 82 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Informacja o projekcie.pdf)Informacja o projekcie.pdf[ ]500 kB