Od 1 września 2023 został uruchomiony „EKSPRES PRACA - Punkt Aktywizacji i Treningu dla osób młodych”, który jest ośrodkiem zintegrowanej pomocy ukierunkowanej na wspieranie aktywności zawodowej osób młodych mieszkańców powiatu krakowskiego i miasta Krakowa, w tym „przyjezdnych” młodych uczących się w szkołach wyższych, akademiach i uniwersytetach. Dodatkowo działania punktu wspierają aktywność zawodową młodych osób oraz wzmacniają metropolitalny rynek pracy.

Ekspres Praca nastawiony jest  na dotarcie z informacją oraz szerokim wachlarzem usług do młodych osób niezarejestrowanych w PUP.  Punkt Aktywizacji i Treningu dla osób młodych  - Ekspres Praca został usytuowany w centrum KRAKOWA jako stolicy regionu, Małopolskie Dworce Autobusowe - Dworzec Główny

w Krakowie co stanowi dodatkowy walor, dotarcia z ofertą do szerokiej grupy odbiorców. Projekt pilotażowy realizowany jest przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego we współpracy z Grodzkim Urzędem Pracy oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie. Zachęcamy do skorzystania. Szczegóły w załącznikach.

kierunekpraca

kierunekpraca

kierunekpraca

kierunekpraca

kierunekpraca

kierunekpraca

kierunekpraca