W dniu 20 marca 2024 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował Spotkanie Wielkanocne dla najbardziej potrzebujących z terenu naszej gminy. Stoły były pięknie udekorowane przez Pracowników GOPS.

Ale ważniejsze było to, że stoły uginały się pod smakowitościami wielkanocnymi. Był wspaniały żurek ufundowany i dowieziony przez Barbarę Kołacz – Schule- Inspektora Ochrony Danych. Pani Beata Cader (Zakład Piekarniczo-Cukierniczy w Szycach) obdarowała nas chlebem i drożdżówkami a Alicja i Józef Tomczyk („Tomfish”) pysznymi śledziami. Finansowo wspomógł nas również Paweł Kruk (FP „Kruk”). Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy. To było cudowne, wzruszające spotkanie. Na koniec nasi Goście zostali obdarowani paczkami świątecznymi, które wręczył Wójt Krzysztof Wołos.

Nikt kto osiąga sukces, nie robi tego bez pomocy innych. Mądry ten, kto docenia tę pomoc z wdzięcznością” /A. N.Whitehead /. A zatem na koniec wyrażam szczególne słowa uznania wobec Pracowników GOPS, którzy nieodpłatnie i z własnej inicjatywy upiekli ciasta i przygotowali przekąski.

Spotkanie Wielkanocne 2024

Spotkanie Wielkanocne 2024